Задумайся!


ДПА (4 клас):

Графік

проведення державної підсумкової атестації

за курс початкової школи у 2017-2018 н. р.

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 19

Маріупольської міської ради Донецької області»

Дата

Клас

Предмет

Початок проведення

Кабінет

Склад комісії

15.05.2018

4-А

Математика

9.00

к. 16

Чмир Л.І. –голова комісії

Харченко О.В.- учитель

17.05.2018

4-А

І підгрупа

 

Українська мова

9.00

 

к. 16

 

Сальков І.О. – голова комісії

Харченко О.В.- учитель

4-А

ІІ підгрупа

Українська мова

10.05

к.17

Сальков І.О. – голова комісії

Чмир Л.І. - учитель

 

Склад

атестаційної комісії

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 19

 Маріупольської міської ради Донецької області»

 для проведення підсумкової державної атестації

за курс початкової загальноосвітньої школи у 2017-2018 н. р.

№ з/п

ПІБ

Посада

Предмет

Освіта

Категорія

1.

Чмир Л.І.

Голова комісії

Початкові класи

Вища, Бердянський ДПІ

I

2

Сальков І.О.

Заступник голови комісії

Історія

Вища,

Донецький ДУ

 

І

3

Харченко О.В.

Член комісії

Початкові класи

Вища, Донецький ІСО

І

Склад апеляційної комісії


ДПА (9 клас):

Графік

проведення консультацій до

державної підсумкової атестації

за курс базової загальної освіти у 2017-2018 н. р.

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Маріупольської міської ради Донецької області»

з/п

Клас

Дата

Час

Предмет

Вчитель

1

 

9-А

 

25.05.2018

 

8.00

 

 

Українська мова

 

Бельдей І.О.

2

 

9-А

 

31.05.2018

8.00

Математика

Єфремов Д.О.

3

9-А

04.06.2018

8.00

Історія України

Рубленко В.М.

 

Графік

проведення державної підсумкової атестації

за курс базової загальної освіти  у 2017 -2018 н. р.

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів № 19

Маріупольської міської ради Донецької області»

Дата

Клас

Предмет

Початок проведення

Кабінет

Склад комісії

29.05.2018

9-А

Українська мова

9.00

к.33

 Чмир Л.І. – голова комісії

 Бельдей І.О.  -  учитель

 Алексєєва О.О.   -  член комісії

01.06.2018

9-А

Математика

9.00

к.33

Чмир Л.І. – голова комісії

Єфремов Д.О – учитель

Якименко В.А. – член комісії

05.06.2018

9-А

Історія України

9.00

к.33

Чмир Л.І. – голова комісії

Рубленко В.М.. – учитель

Сальков І.О. – член комісії

 

Склад

атестаційної комісії

КЗ «Маріупольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19

Маріупольської міської ради Донецької області»

для проведений підсумкової державної атестації

за курс базової загальної середньої  освіти

 у 2017 -2018 навчальному році

№ з/п

П. І. Б.

Посада

Предмет

Освіта

Категорія

1

Чмир Л.І.

Голова ком.

Поч. клас

Вища, Бердянський ДПІ

І

2

Рубленко В.М.

Член. ком.

Історія

Вища, Маріупольський ДУ

І

3

Сальков І.О.

Член. ком.

Історія

Вища, Донецький ДУ

І

4

Алексєєва О.О.

Член. ком.

Укр. мова

Вища, Маріупольський ДГУ

І

5

Бельдей І.О.

Член. ком.

Укр. мова

Вища, Бердянський ДПІ

І

6

Якименко В.А.

Член. ком.

Хімія

Вища,

Карагандинський ДУ

І

7

Єфремов Д.О.

Член. ком.

Математика

Вища, Бердянський ДПУ

І

Склад апеляційної комісії


ЗНО (11 клас):

Ваш вибір:


Шановні учасники ЗНО!

Отримати повну інформацію про ЗНО та перевірити свою сторінку ви можете, відвідавши сайти: