[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Концепція "Нова українська школа" » Обговорення концепції » Ось вона! (Ознайомлюємося та коментуємо)
Ось вона!
sh19kamenskДата: Субота, 24.12.2016, 09:38 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Адміністратори
Репутація: 0
Статус: Offline
З текстом Концепції «Нова українська школа» можна ознайомитись за посиланням.

marshcola19Дата: Понеділок, 26.12.2016, 11:00 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Колеги, від себе хочу додати, що ця концепція вдало визначає компетентності учнів. Вони більш чіткі та сучасні, чітко окреслюють напрямки роботи вчителів.

harchenko20031967Дата: Середа, 28.12.2016, 11:29 | Повідомлення # 3
Рядовий
Людмило Іванівно, а якщо ще говорити про переваги нової концепції, то вважаю правильним те, що в Концепції нової української школи зазначано, що учні в початковій школі перевантажені предметами, що ІКТ повинно перейти від одноразових проектів у системний процес, бо дає суттєво розширити можливості педагога.

На жаль, не всі вчителі ще оволоділи навичками ІКТ, що буде пригальмовувати процес впровадження нової концепції. Чи я не права?

Повідомлення відредагував harchenko20031967 - Середа, 28.12.2016, 12:16

irinatselovalnikДата: Середа, 28.12.2016, 11:48 | Повідомлення # 4
Рядовий
Олено, я згодна з тобою, але вважаю неправильним точку зору висловлену в концепції нової школи, що сучасний випускник школи не вміє застосовувати здобуті знання в повсякденному житті. Головне, щоб нова концепція не призвела до цього!!!

irinabeldeyДата: Середа, 28.12.2016, 12:49 | Повідомлення # 5
Рядовий
Дівчата, все правильно! Головне, щоб нова концепція призвела до того, щоб українську економіку вперед у ХХІ столітті повели освічені українці, всебічно розвинені, відповідальні громадяни і патріоти, здатні до іновацій.

elena-alekseevaДата: Середа, 28.12.2016, 12:54 | Повідомлення # 6
Рядовий
Знаєте, ще красиво написано, що нова школа максимально враховує здібності, потреби та інтереси кожної дитини, цікаво подивитися чи буде реалізовано на практиці принцип дитиноцентризму.

yakimenkodianaДата: Середа, 28.12.2016, 13:47 | Повідомлення # 7
Рядовий
Я згодна з Людмилою Іванівною!

Нарешті, у новій концепції передбачено створення національної системи якості освіти та запровадження єдиної системи  ефективності освіти, забезпечення рівного доступа до якісної освіти всім громадянам України.

Концепція створена у відповідністі до потреб сучасної Украіни. Але постає питання, в європейський економічний простір чи назад у минуле?!

zubantanehckaДата: Середа, 28.12.2016, 14:22 | Повідомлення # 8
Рядовий
Стоп, дівчата! А чи Ви згодні з тим, що "...педагогів деморалізує низький соціальний статус та рівень оплати праці. Учитель не має справжньої мотивації до особистісного та професійного зростання" (концепція, стр. 10)?

Вчитель працює не тільки за вмотивований стимул (гроші), а й за любов до своєї праці, дітей. Вчитель переживає за те, що сучасна школа не забезпечена необхідними сучасними дидактичними матеріалами, засобами ІКТ, які підвищували б у учнів мотивацію до навчання, а значить надавили б вчителю самореалізовуватися як професіоналу.

irinabyryachenkoДата: Середа, 28.12.2016, 14:58 | Повідомлення # 9
Рядовий
Тетяно, нас деморалізує те, що невиправдено нараховують зарплатню. Вона дуже низька для нашої праці!!

А що на рахунок нової реформи, то, слава Богу, що нарешті вона передбачає суттєву зміну структури середньої школи, щоб максимально урахувати фізичні, психологічні, розумові здібності дитини кожної вікової групи.

І ще один момент, чи не надто великий адаптаційний період у порівнянні з основним???

rzaevakristinaДата: Середа, 28.12.2016, 15:04 | Повідомлення # 10
Рядовий
Колеги, ознайомившись із концепцією нової школи, дуже хочу, щоб дійсно було реалізовано, що:
- вона буде направлена на розкриття та розвиток здібностей, талантів кожної дитини;
- нова школа буде працювати на засадах "педагогіки партнерства" (довіра у стосунках, взаємоповага, доброзичливість, право вибору, повага до особистості);
- буде змінено підходи до оцінювання результатів навчання, де оцінки слугуватимуть для аналізу індивідуального прогресу;
- буде звертатися значна увага на учнів з особливими потребами.

vladДата: Четвер, 29.12.2016, 20:49 | Повідомлення # 11
Рядовий
Мені дуже подобається думка Тетяни Петрівни!
Можна ще додати, що концепція "Нова українська школа" є дійсно фундаментом майбутньої системи освіти, який складається з таких цеглинок як компетентністно-орієнтованого учня та вмотивованого вчителя.

Хотілося б зауважити, що особистістю, патріотом та інноватором має бути не лише випусник школи, а і вчитель також!!!

А також звернути увагу на ідею "вмотивований вчитель" - дозвіл вчителю вибирати спосіб підвищення кваліфікації.

annaadamova2017Дата: Четвер, 29.12.2016, 21:16 | Повідомлення # 12
Рядовий
Мені дійсно подобається концепція нової школи! Вона передбачає великі зміни - зміни на краще. Але в мене є питання чи зможе держава забезпечити виконання ціх змін!

lubovsirorezДата: Вівторок, 03.01.2017, 08:58 | Повідомлення # 13
Рядовий
Мої любі, але ніхто з вас ще не говорив про компетентісний підхід при побудові нового змісту освіти та навчанні українських школярів!

Тому, хочу наголосити на важливості цього питання! Так, на мою думку, школа має давати освіту для життя, допомагати розвивати індивідуальні здібності. Компетентнісний підхід орієнтований не на процес, не на накопичення фактів, а на результат: навчання має сформувати у дітей здатність практично діяти, застосовувати отримані знання, вміння і навички в життєвих ситуаціях.

olgasirorez1980Дата: Вівторок, 03.01.2017, 09:49 | Повідомлення # 14
Рядовий
Любов Миколаївно, ще, крім компетентісного підходу, пріоритетом реформування української школи є побудова партнерських стосунків між учнем, вчителем і батьками. І все це, на мою думку, головне.

Повідомлення відредагував olgasirorez1980 - Вівторок, 03.01.2017, 09:49

evloevaДата: Вівторок, 03.01.2017, 11:08 | Повідомлення # 15
Рядовий
Знаєте, я як людина старої закалки хочу подивитися, як ця концепція, яка передбачає розвиток кожного учня як творчої особистості, патріота та інноватора, який буде спроможним реалізувати себе протягом життя, буде застосовуватися на практиці і якими виростуть ці патріоти! 

Форум » Концепція "Нова українська школа" » Обговорення концепції » Ось вона! (Ознайомлюємося та коментуємо)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: